GEODERM COSMETIC

LASE NAHAL KOGEDA LOODUSE VÄGE

GEODERM COSMETIC on alates 1999. aastast tootnud 100% looduslikku kosmeetikat, mille koostisse kuuluvad mahepäritolu ained rahuldavad kõiki naha vajadusi. Toodete toimeained taastavad naha tasakaalu ja annavad sellele nooruslikku energiat.

Põhjaliku uurimis- ja arendustööga on Geoderm Cosmetic töötanud välja ainulaadsed kosmeetikatooted, mis sisaldavad vaid ülikvaliteetseid koostisosi ja mahepäritolu taimeekstrakte. Tegemist on uuendusliku taimse kosmeetikasarjaga, mis imendub nahka, hoiab selle loomulikku tasakaalu ja aitab sel moel säilitada sinu ilu pikemaks ajaks.

Kosmeetika on taimne, õrn ja loodusliku lõhnaga, austab inimese loomulikku ilu ning hooldab tema nägu, ihu ja juukseid. Kõikidele sarjadele on antud BDIH sertifikaat.

JAGAME SINUGA PUHAST LOODUST

Geoderm Cosmeticu loodud tooted ei sisalda mürgiseid ega organismile kahjulikke aineid. Koostisest ei leia ühtki keemilist ühendit, mille ohutuse võiks vähimalgi määral kahtluse alla seada. Geodermi kosmeetika on looduslik, tõhus ja kvaliteetne ning tervisele ja keskkonnale ohutu. Geoderm kasutab naha eest hoolitsemisel ära looduse ande. Valime puhtaima tooraine sertifitseeritud mahepõllundusest saadud taimede hulgast. Suure vitamiini- ja mineraalisisaldusega toimeained pärinevad väetisevabast põllupidamisest, kus ei ole kasutatud ka keemilisi kahjuri-, umbrohu- ja putukatõrjevahendeid ega geneetilist muundamist.

Ühegi toote koostises ei leidu parabeene, naftasaadusi, sünteetilisi lõhnaaineid ega kunstlikke värvaineid, kuid sellest hoolimata garanteerime toodete kõrge kvaliteedi ja toimivuse.

Geoderm Cosmeticu laboris järgitakse hoolikalt kõiki tootmisprotsessi nõudeid. Me ei saasta, ei tekita looduses lagunematuid jäätmeid ega katseta tooteid loomadel. Just nende põhimõtete alusel on Geoderm Cosmeticule väljastatud ka BDIH sertifikaat.

TOOTJA

SUURIM MAHEAALOE ISTANDUS EUROOPAS.

MEILE KUULUB KAKS MAHEISTANDUST HISPAANIAS KANAARI SAARTEL FUERTEVENTURAS, ÜHES MILJON JA TEISES POOLTEIST MILJONIT RUUTMEETRIT PINDA. MAAD HARITAKSE SEAL EL-I HEAKSKIIDUGA MAHEPÕLLUNDUSE PÕHIMÕTTEID JÄRGIDES. PRAEGU ON MEIL ENAM KUI KAKS MILJONIT ÜLE VIIEAASTAST EHK KORISTUSKÜPSET AALOETAIME.

MEIE ISTANDUSED ON ALATI OLNUD MAHEISTANDUSED. SAAGI KOGUMINE NING TAIMEDE PUHASTAMINE JA TÖÖTLEMINE TOIMUVAD KÄSITSI. KA PAKENDAMINE JA JÄÄTMEKÄITLUS ON MEIL KESKKONNASÄÄSTLIKUD.

KVALITEETNE MAHEKOSMEETIKA. GEODERM COSMETICU TOOTEMARK

Ülikvaliteetne mahekosmeetika. Kõik GEODERMi toodete tootmisprotsessid alluvad rangele sisekvaliteedikontrollile ja järgivad keskkonnanõudeid. Range kontroll algab juba selle tooraine valikuga, millest saadakse lõpuks nahka hooldavad toimeained.

GEODERMI VALIKUKRITEERIUMID

 • Kasutatakse looduslikke eeterlikke õlisid.
 • Tooteid ega toorainet ei katsetata loomadel.
 • Tooted ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid ega kunstlikke värvaineid.
 • Tooted ei sisalda naftasaadusi ega sünteetilisi ühendeid (parafiini, mineraalõli, silikooni ega polümeere).
 • Kasutatakse looduslikke emulgaatoreid, enamjaolt glükosiide.
 • Säilitusained on looduslikega sarnased (kaaliumsorbaat, bensüülalkohol).
 • Ei kasutata sünteetilisi säilitusaineid (parabeene, imidasolidinüüluureat jms), mis tekitavad sageli allergilist reaktsiooni.
 • Tooteile rakendatakse ranget kvaliteedikontrolli ja tehnilist järelevalvet.

KUS GEODERMI MAHETOOTEID VALMISTATAKSE?

GEODERMi tooted töötatakse välja laboris, kus rakendatakse seadusest tulenevaid kontrolli- ja järelevalveprotseduure, sealhulgas standardit „ Kosmeetikatooted. Head tootmistavad”. Meie rajatised on varustatud tipptehnoloogiaga ja meile kuuluvad mikrobioloogiakatselabor ning kvaliteedikontrolli ja teaduslabor, kus töötavad väljaõppinud tehnikud ja teadustöötajad. Kõik eeltoodu garanteerib tõesti toimiva mahekosmeetika.

„Nahk on meie kõige tundlikum elund.”

ETTEVÕTTE MAHEPÕHIMÕTTED

Mahekosmeetikaettevõttena on meie peaeesmärk tagada alates tooraine päritolust tootmisprotsessi lõpuni kõigi nõuete täitmine, et väärtustada nii keskkonda kui ka tarbijat. Püüdleme kõrgeima kvaliteedi poole. Meie 100% looduslike toodetega tehtud tööd on tunnustanud ka mainekas ettevõte IONC-BDIH, mille väljastatud sertifikaat tõendab, et meie tooted on range kvaliteedikontrolli põhjal 100% looduslikud ja mahedad.

ARENDUSTEGEVUSE PÕHIMÕTTED

GEODERMi tooteid töötatakse välja ja valmistatakse järgmiste põhimõtete järgi:

 • eelkõige mahepõllundusest saadud looduslikku päritolu toimeained;
 • tooted ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhna- ja säilitusaineid (nt parabeenid ja imidasolidinüüluurea);
 • tooted ei sisalda naftat, parafiini, sünteetilist petrooleumi ega naftasaadusi (silikooni, etoksüülitud toorainet, polüetüleenglükooli vms);
 • tooted ei sisalda surnud loomadelt pärit aineid ega toimeaineid;
 • tooteid ei katsetata loomadel.

Meie eesmärk on luua mahetooted, mis hooldavad, hellitavad ja toidavad nahka ning muudavad selle kauniks seda kahjustamata. Seetõttu ei lisa me sünteetilisi ühendeid, mis võivad tekitada nahakahjustusi ja -ärritust. Soovime kinkida sulle ilusa, niisutatud, särava ja täiesti terve naha.

Selleks oleme palganud korraliku väljaõppega mitmes vallas pädeva meeskonna, kes meie tooteid loob, arendab ja hindab. Meie tootmisruumid on suletud ja varustatud tipptehnikaga. Suletud keskkond välistab saastumise ja võimaldab hoida temperatuuri, niiskustaseme ja õhurõhu kontrolli all. Meie tooted valmivad puhtalt, mis tähendab, et me säästame keskkonda. Meie tooraine ja toodete koostisosad on kontrollitud ning ranget kontrolli tehakse ka tootmisprotsessi, kvaliteedikontrolli, energiakasutuse ja keskkonnajuhtimise üle.

TOOTED

OLIIVIGA SARI

Oliiviõli on üks tõhusamaid nahahooldusvahendeid. Geoderm Cosmeticu toodete koostisse kuuluv maheoliiviõli aitab taastada kahjustunud kudet ja võitleb vananemise vastu. See sisaldab ohtralt looduslikke oleiinhappeid ja antioksüdatiivseid koostisosi ning E- ja K-vitamiini, mis hoiavad naha loomulikku elastsust, jättes selle pehmeks ja kaunilt kumavaks.

 

HÜALUROONHAPPEGA SARI

See sari parandab märkimisväärselt naha niiskustaset ning toetab rakkude ainevahetust ja taastumisvõimet. Hooldus laseb nahal paista siledam ja säravam. Hüaluroonhape imeb ja sulgeb endasse nahas leiduva vee, peatab vananemise ja takistab veepuudusest tekkivat naha lõtvumist. Sinu heaolu tagavad kibuvitsa, argaania ja teepuu eeterlikud õlid ning tasandav kontsentraat.

 

AALOEGA SARI

Sari sisaldab tervelt 19 olulist aminohapet 20st, millele on lisatud 20 mineraali, 12 vitamiini ja aloiin, mis ühiselt tagavad sarja pinguldava, niisutava, nahka taastava ja põletikuvastase toime. Sari taastab ja tasakaalustab naha pH-taset. See stimuleerib kollageenitootmist, kiirendades seeläbi rakkude taastumist. Nahk on toidetud, ent mitte rasvane.

 

GRANAATÕUNAGA SARI

Geoderm kasutab toodete koostises mahegranaatõunast saadud ekstrakti, mis sisaldab rikkalikult tanniine, oleiinhapet, aminohappeid ning A-, C- ja E-vitamiini, olles sinu suurimaks liitlaseks võitluses oksüdatiivse stressi vastu. Geoderm Cosmetics on kasutanud ära granaatõuna antioksüdatiivse toime, et neutraliseerida enneaegset vananemist põhjustavad vabad radikaalid. Sari taastab tõhusalt ja looduslikult naha nooruse.

 

VÕISEEMNIKUGA SARI

Võiseemnikuvõi katab naha nähtamatu kihiga, mis takistab niiskusekadu ja kaitseb nahka välismõjurite, nagu päikesekiirguse, tuule ja temperatuurikõikumiste eest. Sari taastab tõhusalt epidermi ja võitleb naha vananemise vastu. See rahustab ärritunud ja pehmendab toitainevaest nahka.

 

KOMPLEKSSARI

See sari on tänu vitamiinidele ja mineraalidele naha tervise jaoks eluliselt tähtis. A-vitamiin säilitab naha elastsuse, hoiab ära selle kuivamise, ei lase tekkida kortsudel ega nahal enneaegu vananeda.

 

DUŠIGEELIDE JA ŠAMPOONIDE SARI

Värske ja harmoonilise lõhna ning väärtuslike taimeekstraktidega toodete abil on GEODERM teinud igapäevase hoolduse naha, juuste ja meelte jaoks tõeliselt nauditavaks. Dušigeelid ja šampoonid on sertifitseeritult mahedad ja looduslikud.

 

BEEBISARI

Kõrgeima kvaliteediga looduslik mahekosmeetika lastele.

Pin It on Pinterest

Share This